tele taxikatowice

Transfery lotniskowe w atrakcyjnych cenach

Taxi na lotnisko Pyrzowice

Nasza korporacja taksówkarska działa w Katowicach i jego okolicach, czyli na obszarze, w którym znajdują się dwa duże lotniska. Realizujemy przewozy taxi na lotnisko Pyrzowice w Katowicach i Balice w Krakowie. Ponadto Możemy Państwa dowieźć na lotnisko we Wrocławiu i Ostrawie. Transfery lotniskowe oferujemy jako osobną, atrakcyjną cenowo usługę.

Transfery lotniskowe są specjalną, realizowaną priorytetowo usługą. Doskonale wiemy, jak ważny jest czas przejazdu na lotnisko, dlatego staramy się odpowiednio zaplanować każdy przejazd. Dbamy o to, aby został zrealizowany w odpowiedniej godzinie, a nasz Klient mógł dotrzeć na miejsce w komfortowych warunkach. Dysponujemy flotą wygodnych, świetnie wyposażonych i zadbanych taksówek.

Transfery lotniskowe na lotnisko Pyrzowice lub Balice obejmują transport z bagażem zarówno na lotnisko, jak i z lotniska we wskazane miejsce. Zapewniamy szybki i bezpieczny przewóz wygodną taksówką. Na Państwa życzenie możemy podstawić mini vana, który pomieści nawet 6 pasażerów. Ponadto oferujemy naszą pomoc w znalezieniu hotelu lub innego zakwaterowania. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi usługami Taxi realizowanymi przez naszą korporację.

ZAMÓW TAKSÓWKĘ

Polityka prywatności